У «П’ятниці» ЗАВЖДИ СВЯТО!»

Бар «П’ятниця» − місце, де можна відпочити, розслабитися а саме головне доставка піци по Луцьку. Бар знаходиться у центрі міста за адресою проспект Волі 17 та на ДПЗ за адресою бульвар Дружби Народів 13а. Наш заклад є молодим та інноваційним місцем італійської та японської кухні. Ми постійно розвиваємось для задоволення гастрономічних потреб наших гостей. Команда наших поварів постійно працює над розробкою смачних та неповторних піц, кальцоне, суші, а бармени завжди дивують смачними та оригінальними коктейлями та напоями. Швидкі та привітні офіціанти не залишать Вас без уваги та задовольнять всі Ваші смакові примхи. У нас можна спробувати різні кухні. Кожен знайде для себе чи смачні суші чи смачну піцу. Також для тих хто слідкує за фігурою є різноманітні салати та супи. Велика копманія знайде для себе дошки чи пательні. Для дітей у нас є найсмачніші десерти та фруктова піца!

Інтер’єру можна відвести окреме місце! На проспекті волі доволі затишний і компактний дизайн, вам буде комфортно провести час серед пригашеного світла на диванчиках або ж на підвісних столиках, а ще ви зможете залишити відгук прямо у нас на стіні. Інтер’єр у нашому закладі на бульварі Дружби Народів являється дещо протилежним до інтер’єру на проспекті Волі. В ньому витримані мережеві особливості, але він є просторішим та світлішим та ідеально підійде для проведення банкетів і свят різного роду. У обох закладах є літні тераси, тому у спекотну погоду можна чудово провести час на терассі та насолодитись усіма принадами літа та нашої кухні.

Отже, чекаємо на усіх з задоволенням у наших закладах! Різноманітне меню, затишний дизайн, замовлення онлайн доставки піци, суші та цікаві пропозиції від барменів та кухарів – все це можна буде оцінити та спробувати в нашому закладі. «У нас немає часових просторів, щодня п’ятниця – день, в який можна видихнути та відпочити. Та не забувайте, у нас можна замовити піцу на сайті та кур'єр здійснить швидку доставку смачної піци в межах міста до 21:45